ГОРЕЩО
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тази вечер бе възстановено движението на наземния градски транспорт в София, съобщиха от Столична община.
препоръчано
Вече започнаха да се движат трамваи, тролеи и автобуси от депо „Банишора“ и автобусите от гараж „Малашевци“.
Очаква се поетапно пускането в движението и на транспортните средства и от останалите депа и гаражи в града.
От Конфедерация на независимите синдикати в България (КНСБ) обявиха по-рано днес, че вдигат блокадата и от вторник в София отново ще има наземен градски транспорт. В пряко излъчване в страницата на синдиката във Фейсбук, председателят на Федерацията на транспортните синдикати Александър Шопов и протестиращи започнаха да премахват загражденията в депо „Банишора“.
свързани новини
БЛОКАДАТА ПАДНА! София от утре с градски транспорт
53052
на 19.05.2025
ЕВРОСТАТ: Горивата в България са поскъпнали 34% за година
3223
преди 52 минути
КЗД се самосезира за достъпността на метрото за незрящи
3962
преди 1 часа


