BG EN

Павел Шопов: Чудя се българи ли са управляващите

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Павел Шопов: Чудя се българи ли са управляващите

11005
на 14.03.2013
Павел Шопов: Чудя се българи ли са управляващите
Автор:   Явор Белчев
"ПП "Атака" напуска 41-то Народно събрание, защото не намираме смисъл да стоим в него." Това обяви пред БНТПавел Шопов. "Управлението на парламента бе несъстоятелно, контрапродуктивно и вредно за интересите на българите", допълни той. По думите му, поведението на мнозинството е било потресаващо. "За мен НС бе пълно с нови лица, които обаче бяха безлични." "Това, че не приеха нашето предложение за обявяване на геноцид над българите по време на Османската империя, ме накара да се зачудя българи ли са управляващите. Тогава най-много ме потресе от действията на парламента", завърши Шопов.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ново
Днес: 142
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК