BG EN

Пайе: Не успях да сдържа емоциите си след гола

ЕВРО 2016

Пайе: Не успях да сдържа емоциите си след гола

5082
на 11.06.2016
Пайе: Не успях да сдържа емоциите си след гола
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Имаше голям стрес и голямо напрежение, не можах да сдържа емоциите си след гола“, сподели крилото на Франция Дмитри Пайе, който отбеляза победния гол за Франция срещу Румъния. По всичко изглеждаше, че „петлите“ ще започнат Евро 2016 с провал, но в 89-та минута Пайе се разписа със страхотен изстрел от далечно разстояние и оформи крайното 2:1 в полза на домакините.

препоръчано

„Имаше много стрес и много напрежение. Ако някой ми бе казал, че ще вкарам такъв гол, нямаше да му повярвам. Не можах да сдържа емоциите си“, коментира играчът на Уест Хем, който се разплака след гола си. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО) Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК