ГОРЕЩО
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В празничните дни и в активния туристически сезон - от 1 юли до 15 септември, ще бъде въведена временна организация на движението на тежкотоварните камиони над 12 тона по участъци от републиканската пътна мрежа.
Това съобщиха от пресцентъра на Агенция “Пътна инфраструктура“.
препоръчано
Целта е по-висока безопасност при засиления трафик в този период.
Ограничението в движението на МПС над 12 тона, включително ремаркета и полуремаркета, селскостопанска и земеделска техника, трактори и специализирана строителна техника, е за периода от 1 юли до 15 септември за дните петък - от 18:00 ч. до 21:00 ч., и неделя - от 14:00 ч.
Вдигнаха цените на червените чушки и зелето
9055
преди 5 часа
Пикът на метеорния поток Персеиди е в нощта срещу 13 август
8172
преди 5 часа


