BG EN

Паника в Осло заради фалшива бомба, заложил я охранител на университета

СВЕТЪТ ДНЕС

Паника в Осло заради фалшива бомба, заложил я охранител на университета

2506
на 06.08.2015
Паника в Осло заради фалшива бомба, заложил я охранител на университета
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По данни на норвежката полиция, охранителят на университета в Осло, където в сряда бе открит приличащ на бомба подозрителен пакет, е признал, че е дал лъжливи показания относно стрелба по него, дело на неизвестно лице. Той е признал още, че сам е поставил макет на взривно устройство в района на университетския корпус, предаде РИА Новости.

препоръчано

В сряда сутрин норвежките медии разпространиха информация, че през нощта в кампуса на университета в Осло е имало стрелба, две неизвестни лица са открили огън по охранител, след което избягали. Освен това, в кампуса беше открит предмет, приличащ на бомба. Районът беше отцепен, предметът проверен, а полицията издирваше нападателите.

От полицията в Осло съобщават, че се разглежда въпроса за арест на охранителя и че случилото се е „сериозен инцидент“

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК