BG EN

Паника в Рим! ЕС най-после стресна Италия

Европа

Паника в Рим! ЕС най-после стресна Италия

23505
на 12.06.2019
Паника в Рим! ЕС най-после стресна Италия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На среща с премиера на Италия Джузепе Конте лидерите на управляващата коалиция са се споразумели да работят заедно, за да предотвратят дисциплинарни действия на Европейския съюз заради влошените публични финанси на Рим.

препоръчано

В комюнике, публикувано през нощта, Конте заяви, че той и двамата му вицепремиери - лидерът на "Лигата" Матео Салвини и водачът на "Движение 5 звезди" Луиджи Ди Майо, ще се срещнат с министъра на икономиката и финансите Джовани Триа и неговия екип, за да изработят стратегия за преговорите с ЕС с цел да се избегне наказателна процедура срещу страната.

Общата ни цел е да избегнем наказателната процедура, като същевременно гарантиране икономическия растеж, заетостта и данъчните съкращения, заяви в отделно комюнике Салвини.

свързани новини

Ди Майо също каза, че снощната среща на коалицията е преминала добре и че правителството ще работи за вдигане на заплатите на работниците и намаляване на данъците в следващия бюджет.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Кирил Добрев побесня след провокацията на Денков: Тези политически шарлатани довчера искаха да участват във властта, предлагаха министри и искаха постове (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Кирил Добрев побесня след провокацията на Денков: Тези политически шарлатани довчера искаха да участват във властта, предлагаха министри и искаха постове (ВИДЕО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК