ГОРЕЩО
КОНСУЛТАЦИИТЕ ЗАПОЧВАТ! Рая Назарян отива на "Дондуков“ 2 при Илияна Йотова
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Перално помещение в ЦДГ „Дъга” в район „Северен" е преустроено в нова група за 25 деца. Хлапетата посрещнаха кметовете Иван Тотев и Ральо Ралев с цветя, пише marica.bg.
препоръчано
От бившето помощно помещение няма и следа. Групата блести от чистота, стените са боядисани в лилав цвят, на пода са постлани килими, има достатъчно светлина.
Ремонтът струва 78 000 лева, като в тази сума е включено и изграждането на игрището в двора.
Пловдив обявява грипна епидемия от 28 януари
3936
преди 3 часа
Отменят грипната ваканция във Варна
10243
преди 11 часа
Болницата в Перник попълни екипа с 14 чуждестранни лекари
12052
преди 20 часа


