ГОРЕЩО
СВАЛИХА МУ ОЩЕ ЕДНА КИРЛИВА РИЗА: Благомир Коцев опитва да се "изпере" в Брюксел с парите на варненци
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
Питат Лена Бориславова: Не ви ли е срам да оставите Кирил Петков сам на пангара?! (ВИДЕО)
Румен Христов посочи най-вероятната дата за изборите и кой е най-подходящ за служебен премиер
НАПРЕЖЕНИЕ В ППДБ! Мирчев и Божанов контра на Асен Василев - не искат да махат от листите Лорер и Божанков. Полулидерите на ДБ скочиха и на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж, нападнал и ранил майка си, е задържан минути след извършеното престъпление. Инцидентът е станал вчера, около 15 часа в Перник. Това съобщиха от МВР.
препоръчано
По първоначални данни между двамата родственици възникнал скандал, при който И. Ю. нападнал и ранил с нож 82-годишната си майка. Възрастната жена е настанена в болница, а по случая е образувано досъдебно производство.
Жестоко убийство! Син психар преряза гърлото на майка си
30653
на 07.01.2017
Син преби до смърт майка си в Шумен
16598
на 06.12.2016


