ГОРЕЩО
ЗРЕЛИЩНО! Киберченгетата на ГДБОП задържаха изпращачите на фишинг съобщения от името на МВР (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Масово тежко падане спря временно втория етап на Джиро д'Италия (СНИМКИ)
14 години медицински комплекс „Софиямед“ - грижа, иновации и технологии в услуга на здравето
Левски пак ще има проблеми с Лудогорец
Делян Пеевски: България трябва за стои на евроатлантическия път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на загиналите от урагана „Нютон“, връхлетял западното крайбрежие на Мексико, се е увеличил до петима души, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Жертви са петима моряци, загинали по време на урагана“, заявиха от правителството на страната. „Нютон“ е донесъл проливни дъждове в щата Южна Калифорния. Скоростта на вятъра достига до 150 км/ч.
По-рано полк. Енрике Рангел от мексиканската армия съобщи, че ураганът е причинил малки щети по крайбрежието – повалени са били дървета, а в някои райони са били прекъснати електрическите кабели.
Ураганът Нютон взе жертви в Мексико
3134
на 07.09.2016
Какво се случва? Свещеник и Исак Нютон сочат една и съща година за Апокалипсис
98324
на 08.08.2015
Сензация! Откриха непубликувана пророческа теория на Нютон
43455
на 03.02.2015


