ГОРЕЩО
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в северния нигерийски град Кано арестува петима души заподозрени, че са бойци на „Боко Харам“ след престрелка, предава AFP.
препоръчано
Заподозрените са задържани след престрелка в покрайнините на града. Те са планирали да извършат нападения срещу оживени пазари, както и „места за молитва“, заяви началникът на полицията в Кано Рабиу Юсуф.
Разузнаването на Нигерия заяви, че „остатъците от Боко Харам, които избягаха гората Самбиса, се прегрупират в някои щати, северно от Кано“.
Заподозрените джихадисти са открили огън и са мятали самоделни експлозиви, ранявайки трима служители на реда.
свързани новини
Нигерийската армия ликвидира 13 главорези на "Боко Харам"
14391
на 21.05.2017
Нигерските сили за сигурност са ликвидирали 57 членове на „Боко Харам“
8775
на 11.04.2017
Наводнения в Кения взеха много жертви
6146
на 07.03.2026
МВнР следи случая с туристите, останали без багаж в Египет
21302
на 24.02.2026
Руската православна църква провежда експанзия в Африка
12401
на 23.02.2026


