ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОТЕСТА: ГОЛЯМАТА ЛЪЖА на "Промяната" (СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ПФК Ботев се разделя с досегашния треньор на вратарите в представителния отбор Петко Петков. Двете страни постигнаха споразумение за прекратяване на договора на 45-годишния специалист по взаимно съгласие от 1 януари, съобщава сайтът на канарчетата.
Петко Петков започна работа в клуба в началото на 2012 г. като част от екипа на Милен Радуканов. Впоследствие бе част от щабовете на Станимир Стоилов, Николай Костов и настоящия старши треньор Николай Киров.
препоръчано
ПФК Ботев изказва своята благодарност за безупречната и професионална работа на Петко Петков и му пожелава успех в бъдещите му предизвикателства.
Програмата на "канарчетата" за зимата
32727
на 23.12.2016
Добра новина за "канарчетата"
29149
на 09.11.2016
В Първа лига! "Канарчетата" победиха "лъвовете"! Бултрасите с удар по БФС
31974
на 05.12.2016
"Канарчетата" с нов трансферен удар?
35240
на 16.11.2016


