ГОРЕЩО
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": Българското здравеопазване – болните носят щастие! Директорите на болници с космически заплати да кажат „мерси“ на Иван Костов
Правителство практически няма, категоричен е бившият вътрешен министър
"Бойко Борисов трябва си отиде, а не недоразуменията около него. Той понесе няколко изключително тежки удара от хората, в които доскоро се кълнеше. Сега Борисов твърди, че е уволнил Дянков, но това не е вярно. Дянков си отиде сам". Това заяви преди минути пред агенция ПИК Румен Петков, който в момента е на посещение в Москва. "Дянков е едно недоразумение. Питате ме дали сега и Бойко Борисов ще си подаде оставката? Той е толкова нагъл, че според мен няма да го направи. Нали виждате какво прави той. Първо назначи крадла за шеф на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране (ДКЕВР), а три дни по-късно я уволни. Жалко е всичко това, което се случва", подчерта Румен Петков. Бившият вътрешен министър определи ситуацията в страната с думите: "Правителство практически няма".препоръчано


