ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Делян Пеевски се срещна с младежи от Пазарджик (СНИМКИ)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: 15-годишният Александър пропуснал почти цялата минала учебна година, министър за частното школо: Изглежда там се е плащало децата да не ходят на училище
САГАТА СЕ ЗАПЛИТА! НПО-то на Калушев не е регистрирало даренията от Васил Терзиев (ВИДЕО)
СМЯХ! Съсипаха Ивайло Мирчев: Вашата пропаганда прилича на пропагандата, която е водил вашият баща. Имаме ли еякулация през фонтанелата
КРАЙ НА СПЕКУЛАЦИИТЕ! Прокуратурата прати в НС материалите по случая "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цените на петрола на световните пазари продължават да се покачват, отчитат световните агенции. Към 8 ч. българско време марката Brent се е търгувала по 57,11 щатски долара за барел суров петрол, а марката WTI е отбелязала повишение от 1,41 %, достигайки цена от 51,19 долара за барел.
Според експерти повишаването е временно и очакват нов спад в цените заради обновените данни за запасите от черно злато в САЩ.
препоръчано


