BG EN

ПИК TV: Ваньо Шарков: Спешна помощ има готовност за адекватни действия при терористичен акт

ПИК TV

ПИК TV: Ваньо Шарков: Спешна помощ има готовност за адекватни действия при терористичен акт

6461
на 19.05.2016
ПИК TV: Ваньо Шарков: Спешна помощ има готовност за адекватни действия при терористичен акт
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Екипите на Спешна помощ имат готовност за адекватни действия при евентуална терористична атака. Това каза зам. здравният министър д-р Ваньо Шарков в сградата на Клиниката по изгаряне на "Пирогов", където започва симпозиум "Организационни и медицински аспекти на поведение при терористичен акт". Обучението се организира от Българското дружество по спешна медицина на Националната асоциация на работещите в спешната помощ.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК