BG EN

Пияна и агресивна жена счупи с главата си витрина на заведение в Благоевград

ЧАС ПИК

Пияна и агресивна жена счупи с главата си витрина на заведение в Благоевград

10294
на 24.01.2015
Пияна и агресивна жена счупи с главата си витрина на заведение в Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сигнал за буйстващо лице, което е счупило плъзгаща витрина на питейно заведение в ЦГЧ на Благоевград, е получен около 20:25 часа вчера.

препоръчано

От пристигналите на място полицейски служители е установено, че извършителка на деянието е М.К./ 24г./ от Благоевград, съобщава struma.com. Стойността на нанесената щета е около 250 лева.

Според свидетели девойката била пияна и агресивна, клиентите на заведението останали потресени от нея, първо влязла в конфликт с момчета на една от масите, след това се развилняла и счупила с глава витрината.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК