BG EN

Плоскост от новострояща се сграда падна върху човек в София

Животът днес

Плоскост от новострояща се сграда падна върху човек в София

13068
на 21.08.2019
Плоскост от новострояща се сграда падна върху човек в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Плоскост от новострояща се сграда на ул. „д-р Атанас Москов” в столичния квартал Младост падна и удар човек по главата. За това съобщава Би Ти Ви, позовавайи се на зрителски сигнал.

препоръчано

Пострадалият е мъж на средна възраст, без сериозни травми. По думите на свидетели, по време на инцидента е имало силен вятър.

Хората, живеещи в района са обезпокоени, защото в съседство има търговски обекти и натоварена спирка на метро.

Снимка: Мария Черешева

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК