ГОРЕЩО
РЕВЕТЕ, ХЕЙТЪРИ! Дара носи МИЛИОНИ ЕВРО за икономиката на България
ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА: "Моралният" съдник Ивайло Мирчев се отказа от интервю за БНР след екшъна с разносвача
БЪЛГАРИЯ ЛИКУВА! Васил Найденов, Димитър Маринов, Мария Бакалова и много други поздравиха Дара за огромния успех (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Рукват нови валежи с гръмотевици, захладнява, над 1800 м пада сняг, кодът е ЖЪЛТ (КАРТИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повиши се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката за последните 24 часа. При Ново село нивото на Дунав се повиши с 4 см и днес водният стоеж там е 498 см, съобщиха от местната Хидрометеорологична станция.
препоръчано
При Видин се повиши с 5 см и водният стоеж е 554 см. При Лом нивото на реката се повиши с 6 см и водният стоеж е 569 см. При Оряхово има повишение с 12 см и днес водният стоеж там е 451 см.
В останалите хидрометеорологични станции от българския участък на реката нивото варира със стойности от 10 до 23 см. Температурата на водата край Ново село е 6,4 градуса.
свързани новини
Пловдивчанин не издържа, нае багер и ремонтира път в Родопите (СНИМКИ)
30484
на 16.05.2026
Полицията издирва мъж от Средногорци, излязъл да вади картофи
18321
на 16.05.2026


