BG EN

Погребаха отделно полицая-убиец и съпругата му, въпреки предсмъртното му желание

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Погребаха отделно полицая-убиец и съпругата му, въпреки предсмъртното му желание

6831
на 13.11.2015
Погребаха отделно полицая-убиец и съпругата му, въпреки предсмъртното му желание
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вчера в Своге е погребан 38-годишният полицай Слави, който уби жена си и се самоуби, съобщава БЛИЦ.

препоръчано

Ден по-рано близки и роднини си взеха последно сбогом и с 34-годишната Зорница. Въпреки предсмъртното писмо на полицая, в което той моли двамата да бъдат погребани в един гроб, родителите на младата жена не са позволили това да се случи.

"Дъщеря ми няма да лежи в един гроб с убиец", категорично казал бащата на Зорница няколко дни преди стотици хора да отидат до гробищата в града, за да си вземат последно сбогом с 34-годишната жена.

Драмата в Своге се разиграла в неделя, 8 ноември. До стрелбата се стигнало, след като съпругата и майка на две деца - в пети и единайсти клас, се прибрала при родителите си в Своге, като загърбила семейното огнище в село Свидня.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК