BG EN

Подпалвачите на пазара в Пловдив изгорили и 12 автомобила (СНИМКА)

Крими

Подпалвачите на пазара в Пловдив изгорили и 12 автомобила (СНИМКА)

9996
на 16.01.2018
Подпалвачите на пазара в Пловдив изгорили и 12 автомобила (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подпалвачите на сергиите на ул."Георги Икономов" №2 в Пловдив вече са установени от полицията, съобщава Трафикнюз.

препоръчано

Това са 16-годишният Камен и 17-годишният му авер Абрахам. И двамата първоначално бяха задържани за срок от 24 часа, а след това са преведени в ОСИН - Пловдив за срок от 72 часа, след като стана ясно, че междувременно са запалили и... 12 автомобила.

Кои са двамата подпалвачи?

Абрахам е с очевиден афинитет към скъпите коли, завършил е ОУ Стоян Михайловски под тепетата и е фен на отбора на Ботев (Пловдив).

Приятелчето му Камен си фантазира, че живее в Рим, Италия, и е фен на... просташки шеги в мрежата и черепи.

Както е известно, голям пожар изпепели сергии на пазара до "Слънчеви лъчи" в район Южен в Пловдив. Сигналът бе подаден минути преди 02:00 часа тази нощ.

За кратко огънят обхвана сергии, които са били долепени една до друга, и фургон. Пожарникари са се борили с огнената стихия, но 6 сергии и една каравана, както и продукция от плодове и зеленчуци, бяха унищожени напълно.

В същото време - около 01:35 ч. в Първо РУ в Пловдив е получен сигнал за увредени автомобили по ул."Георги Икономов".  На място е изпратен автопатрул, който установява, че са увредени общо дванадесет автомобила.

И… извършителите на деянието са отново Абрахам и Камен! Този път си имат и помощник – 17-годишният Георги от Пловдив. И тримата подпалвачи не са криминално проявени.

 

Снимка: Трафикнюз.бг

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК