ГОРЕЩО
СКАНДАЛ В РАЗВИТИЕ: МВР със СПЕШНА PR АКЦИЯ по избелването на провинилия се Бербатов - четат му конско заради пистолета в джипа
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
МОР ПО ЧЕРНОМОРИЕТО! 9 делфина и над 300 буревестници са открити мъртви
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Ученичка се самоуби в Пловдив - причините са неизвестни
МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът "Гюров" се провали - да подава оставка (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вторият вот на недоверие влиза за обсъждане в народното събрание. Той беше внесен от партия МЕЧ и подкрепен от "Възраждане" и "Величие".
препоръчано
Темата е корупция. ПП-ДБ отново заявиха, че няма да дадат гласовете си за вота, поне докато не излезе конвергентният доклад, който ще отвори пътя на страната за Еврозоната. След като вчера ДПС-ДПС заявиха, че оттеглят подкрепата си за правителството, днес трябва да стане ясно как ще гласуват в залата.
Дебатите се очаква да са първа точка от дневния ред на народните представители, а гласуването трябва да е утре. Засега вносителите събират 54 гласа. Първият вот на недоверие беше внесен от "Възраждане", а темата му - външна политика на кабинета.


