BG EN

Полицията издирва 38-годишна жена, напуснала защитено жилище в Бургас (СНИМКИ)

Крими

Полицията издирва 38-годишна жена, напуснала защитено жилище в Бургас (СНИМКИ)

11030
на 25.08.2023
Полицията издирва 38-годишна жена, напуснала защитено жилище в Бургас (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Областната дирекция на МВР в Бургас издирва 38-годишната Дочка Русенова. Жената е напуснала вчера следобед защитено жилище за хора с психични заболявания, разположено в ж.к. "Меден рудник". Видяна е за последно на площадката до бл. 57 в комплекса.

препоръчано

Тя е висока 160 см, с чуплива черна къса коса, с бял кичур на бретона. Облечена е със светлосива тениска, къси дънкови панталони, бели обувки, с карирана риза с черно-бели мотиви.

ОДМВР-Бургас призовава гражданите, разполагащи с някаква информация относно местонахождението на Дочка Русенова да съобщят незабавно на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК