ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полша изгражда шест наблюдателни кули за следене на 200-километровата си сухопътна граница с руския анклав Калининград, обяви полската гранична полиция, цитирана от АФП и АП. Кулите с височина между 35 и 50 метра ще позволят денонощно наблюдение на границата.
препоръчано
Очаква се те да започнат работа през юни. Стойността на строежа на кулите е около 3,7 милиона евро, като 75 процента от тази сума се поемат от Европейския фонд за външните граници. Над три милиона руснаци и още толкова поляци минават по полско-руските ГКПП на Калининград.
Русия неотдавна заяви, че ще разположи оперативно-тактически ракетни комплекси "Искандер-М" в този свой анклав.
свързани новини
Шестима починали в Полша от фалшив алкохол
4357
на 27.12.2012
Одобриха бюджета за социално осигуряване във Франция
7419
преди 5 часа


