Попето е хит! Вижте как "разби" вратарите (КУЛТОВИ КАДРИ)

ВИДЕО

43453
на 11.10.2016
Попето е хит! Вижте как разби вратарите (КУЛТОВИ КАДРИ)

Следващите кадри разкриват част от сериозните проблеми в националния ни отбор. "Лъвовете" вече все по-рядко радват феновете с успехи на терена, а малшансът ни пред гола е сериозен в редица от срещите.

Атакуващият полузащитник на България Ивелин Попов пое вината за поражението от Швеция с 0:3 в Солна. Футболистът на Спартак Москва пропусна страхотна възможност да изравни резултата в 42-ата минута, а малко след това домакините реализираха втори гол във вратата ни.

"Ако бях вкарал преди почивката за 1:1, мачът можеше да се развие различно. Изпуснах, подведох ги. На полувремето казах това на момчетата и обещах, че ще се опитам да поправя грешката си. През второто полувреме имах още едно положение, но нямах късмет. Длъжник съм на целия отбор. Със сигурност има негативно настроение в нас самите, при положение, че падаме с толкова тежки резултати. Не ни е приятно и вървим с наведени глави, това се вижда. Опитваме се да постигнем някакъв позитивен резултат, малко да вдигнем главите, да вдигнем народа и публиката, да тръгнем малко напред. Днес бяхме на косъм, но не се получи", каза Попов след срещата.

Попето определено е един от най-добрите родни футболисти в момента, но понякога няма късмет пред гола:

(1:00 минута от клипа)

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете