BG EN

ПОРЕДНИТЕ ЖЕРТВИ НА АЛО-ИЗМАМНИЦИТЕ! Майка и син дали 70 хиляди лева и злато на телефонните терористи, заплашили ги със смърт

Крими

ПОРЕДНИТЕ ЖЕРТВИ НА АЛО-ИЗМАМНИЦИТЕ! Майка и син дали 70 хиляди лева и злато на телефонните терористи, заплашили ги със смърт

9580
на 15.11.2017
ПОРЕДНИТЕ ЖЕРТВИ НА АЛО-ИЗМАМНИЦИТЕ! Майка и син дали 70 хиляди лева и злато на телефонните терористи, заплашили ги със смърт
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Телефонните измамници с поредна жертва. Този път са измамени майка и син - тя е на 77 години, той на 57. И двамата дали всичко, което имат.

препоръчано

Гласът в слушалката се представил като полицай, а възрастната жена трябвало да помогне на МВР в залавянето на телефонни измамници. През цялото това време телефонните измамници говорели и със сина й. По същата схема. Инструкциите към двамата били ясни - да съберат всички пари, които имат - у дома и в банките. 

Телефонният тероризъм продължил 9 часа.  Мобилният телефон бил отворен през цялото време, както и домашният, предаде Нова тв. 

Резултатът - майка и син дали на измамниците 20 000 лева, 19 000 евро, 2000 долара, злато, а след това са дали и още 6000 лева в брой. Разбрали, че са измамени, чак когато им казали да забравят за парите.

Жертвата не иска да показваме лицето й, защото се страхува. Затова и не подала сигнал близо месец. Измамниците й казали да не говори по телевизията, защото ще я убият. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК