ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Украйна Петро Порошенко заяви, че за стабилизирането на ситуацията в Донбас е необходимо въвеждането на миротворческа мисия на ООН, или на ЕС, предаде Газета.ру.
„Има две възможности- или ние каним миротворци, които в съответствие с решение на Съвета за сигурност на ООН контролират както линията на сблъсък, така и участъка от руско-украинската граница, или мисия на ЕС, който също е готов да поеме отговорност“, заяви Порошенко.
препоръчано
В Украйна се притесниха от активност на границата с Беларус
2675
преди 20 минути
ГОНЕЙКИ РЕКОРД: Мъж преплува 55 км през пълна с крокодили река
8259
преди 3 часа


