ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Епицентър
Потвърди се новината на ПИК! Правителството предложи на Радев да освободи от длъжност главния секретар на МВР
102331
на 14.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерският съвет прие Решение, с което предлага на Президента на Република България да издаде Указ за прекратяване на правомощията на главния секретар на Министерството на вътрешните работи – главен комисар Ивайло Иванов, и за освобождаването му от длъжност.
препоръчано
С това потвърди новината на агенция ПИК, че чистката на служебния министър на вътрешните работи Бойко Рашков продължава с уволнението на главния секретар на МВР.
Правителственото решение е прието неприсъствено. Това съобщават от пресцентъра на служебното правителство.
Припомняме, че ПИК първи разкри за готвеното уволнение на Ивайло Иванов.
свързани новини
ПЪРВО В ПИК: Уволняват до часове главния секретар на МВР Ивайло Иванов
101286
на 14.05.2021


