BG EN

Почти 80% от британците са готови да се преселят в Магадан заради безплатната земя

ЧАС ПИК

Почти 80% от британците са готови да се преселят в Магадан заради безплатната земя

11421
на 13.05.2016
Почти 80% от британците са готови да се преселят в Магадан заради безплатната земя
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Близо 78% от британците са съгласни да се преселят в Русия за безплатен парцел земя в Далекоизточния федерален окръг (ДФО). Това показват резултатите от допитване, публикувани във вестник "Дейли експрес". В анкетата са участвали 22 000 души.

препоръчано

„В това има романтика – в идеята за връщане към природата в такъв отдалечен район“, цитира вестникът един от анкетираните. “Сега Владимир Путин ми харесва още повече. Ако бях с 30 години по-млад, вече щях да съм на път”, заяви друг участник в допитването.

Някои от анкетираните смятат, че ако след референдума през юни Великобритания остане в ЕС, броят на желаещите да се преселят в Русия само ще се увеличи.

свързани новини

На 2 май Владимир Путин подписа закона за предоставяне на парцели земя в Далечния изток. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК