BG EN

Правителството на Чехия одобри посещението на президента Милош Земан в Москва

Европа

Правителството на Чехия одобри посещението на президента Милош Земан в Москва

5151
на 15.04.2015
Правителството на Чехия одобри посещението на президента Милош Земан в Москва
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Правителството на Чехия одобри днес посещението на президента Милош Земан в Москва, където той планира да участва в честванията по повод 70-ата годишнина от победата над нацистка Германия, предаде ТАСС. Министерският съвет подкрепя участието на държавния глава в тържествата в Русия, заяви министърът на външните работи на Чехия Лубомир Заоралек.

препоръчано

"Президентът няма да присъства на военния парад. Той ще пристигне в Москва на 8 май вечерта и веднага ще има среща с ветерани от войната", уточни министърът. На следващия ден в 9 ч. московско време Земан ще бъде в Кремъл, където руският президент Владимир Путин ще приветства чуждестранните гости. В 10 ч. московско време ще се състои военен парад, но по това време Земан ще изпълнява своя собствена програма, добави Заоралек.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК