ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С празнична Света Литургия, която ще оглави Негово високопреосвещенство Пловдивски митрополит Николай в Батак, ще почетат 200-годишнината от освещаването на старинния храм "Света Неделя". В празничния за християните неделен ден Негово Високопреосвещенство Пловдивският митрополит Николай ще оглави архиерейска света Литургия по повод 200 години от освещаването на старинния храм "Св. Неделя" в град Батак. Началото е от 9.00 часа.
препоръчано
В Батак православните християни и гостите на града могат да се поклонят на светите мощи на Баташките мъченици. Те бяха канонизирани през 2011 г. в патриаршеската катедрала "Св. Александър Невски" в столицата по предложение на митрополит Николай.
Прогноза за времето през февруари: Студ и сняг в началото на месеца
6589
преди 2 часа
Успокоява се истеричното купуване на жилища
9093
преди 7 часа


