BG EN

ПРЕДКОНГРЕСНО: Михаил Миков удари по масата: Нинова се обърка, БСП има трайни отклонения

Политика

ПРЕДКОНГРЕСНО: Михаил Миков удари по масата: Нинова се обърка, БСП има трайни отклонения

76330
на 15.06.2019
ПРЕДКОНГРЕСНО: Михаил Миков удари по масата: Нинова се обърка, БСП има трайни отклонения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тежък анализ на ситуацията в БСП преди конгреса утре направи бившият лидер на социалистите Михаил Миков.

препоръчано

Нинова не прецени вярно политическата ситуация. Тя мислеше, че има условия за предсрочни избори, смяташе че ще спечели европейските  избори, но това не се случи. Има голяма вероятност Корнелия Нинова да си оттегли оставката. Такива тези развиват в нейните кръгове, Стефан Данаилов, Румен Овчаров. Това коментира по Канал 3 Миков.

"Големият проблем е за политиката и пътя, по който върви БСП. Има трайни отклонения от това, което аз наричам социологически път като лява политика. Важно е да си дадем сметка защо хората на тези избори не дадоха необходимото доверие на опозицията, което да й даде перспектива. И причините за това са много, не е е само Нинова.

Партията измени на колективния начин на функциониране, на ръководене, виждате постоянните упреци към Националния съвет, включително с прекия избор се подравя доверието към конгреса като орган на партията. Левите партии не подкрепят военните бюджети и тяхното увеличаване", допълни Миков.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК