BG EN

Президентът на Американския университет: Хаосът в Украйна е нужен на Вашингтон

ЧАС ПИК

Президентът на Американския университет: Хаосът в Украйна е нужен на Вашингтон

8618
на 14.03.2015
Президентът на Американския университет: Хаосът в Украйна е нужен на Вашингтон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Американския университет Едуард Лозански заяви, че хаосът в Украйна е нужен на Вашингтон, не за да помогнат на гражданите на източноевропейската страна, а за да отслабят Русия в геополитически план, предаде агенция Sputnik, цитиран от "Фокус". Лозански каза още, че съдбата на света се решава в Украйна, но не толкова от самите украинци, колкото от САЩ, ЕС и Русия, чиито геополитически интереси са се сблъскали в този регион. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК