ГОРЕЩО
ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с горещ коментар за случая "Петрохан": Децата трябва да бъдат закриляни, ако върху тях се упражнява въздействие или насилие (ОБНОВЕНА)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Йотова наложи вето върху промените в Изборния кодекс за секциите в чужбина
WINBET отново ще връчи награда „Вдъхновение“ на „Спортист на годината“
МВР направило изненадваща проверка в хижа "Петрохан" през 2024 г. - открили там две момчета на по 13 години
Зам.-шефът на ГДБОП с изключително важна информация по случая "Петрохан": Калушев за последно отворил фейсбука си на 2 февруари сутринта. Какво се е случило после? (НА ЖИВО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Кипър Никос Анастасиадис днес за втори път беше приет в болница в Брюксел, но този път за профилактични прегледи, предаде РИА Новости, позовавайки се на официалния представител на кипърското правителство Никос Христодулидис.
препоръчано
По-рано днес държавният глава беше хоспитализиран заради кръвотечение от носа, предизвикано от високо кръвно.
Великобритания удвоява войските си в Норвегия
2561
преди 14 минути
НАТО стартира военна операция ''Арктически страж''
3879
преди 34 минути
Отломки от руски дрон изплуваха на брега на Черно море в Турция
4356
преди 54 минути


