ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Конгресът на Перу не успя да свали президента на южноамериканската страна Мартин Вискара чрез вот за импийчмънт снощи, предаде „Ройтерс”, цитирана от „Динюз”.
препоръчано
При гласуването в еднокамарния парламент, в който мнозинство има опозицията, за отстраняване на Вискара гласуваха 32-ма депутати - много под необходимите 87 от общо 130 депутати. „Против” бяха 78, а 15 се въздържаха.
Проектът за резолюция предвиждаше 57-годишния Вискара да бъде отстранен от длъжност поради "морална неспособност" да заема този пост.
свързани новини
Парламентът на Перу започна процедура по отстраняването на президента
12163
на 13.09.2020
Тръмп призова Иран и Израел да спрат размяната на удари
6113
преди 10 часа
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
100799
на 07.06.2026
Стивън Спилбърг е убеден, че контактът с извънземни е въпрос на време
9628
на 05.06.2026


