ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
Америка
Президентът на САЩ не е оптимист за за краткосрочните перспективи в Сирия
5172
на 21.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На пресконференцията в перуанската столица Лима, последвала срещата на върха на лидерите на държавите от Азиатско-тихоокеанската икономическа общност (АТИС), президентът на САЩ Барак Обама заяви, че „не е оптимист“ за краткосрочните перспективи в Сирия, съобщава британският вестник Daily Mail, цитиран от Фокус.
препоръчано
Обама заяви, че става трудно за умерените опозиционни сили, след като Русия и Иран са решили да подкрепят сирийския президент Башар Асад с кампанията по въздух. Според американския президент Асад е взел решение да види страната си разрушена, а населението й – разпръснато, за да се задържи на власт.
свързани новини
Обама: Няма военно решение за Сирия
5596
на 20.09.2016
Тръмп: Иран ме помоли да спра с бомбардировките
13445
преди 10 часа
Тръмп: Иран се бави прекалено с преговорите и ще плати цената
9175
на 10.06.2026
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
56471
на 09.06.2026


