ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима души са загинали при пожар в жилищна сграда в чешкия град Тржинце в североизточната част на страната, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
„Причината за трагедията, в който също така двама души са получили сериозни обгаряния, е била незагасена угарка от цигара“, съобщи представителя на местната спасителна служба Даниела Влъчкова. „Пожарът се е случил в двуетажна жилищна сграда, в която е имало четири апартамента. Огънят е унищожил напълно две от тях. В сградата са живеели 11 души“, добави тя.
Според Влъчкова пожарът е най-големият в страната от началото на годината.
препоръчано
свързани новини
Огнен ад! Пенсионерка загина при пожар в Димитровград
6255
на 21.02.2016
Бивш кмет на Варна пресече ГОЛЯМ СЛУХ - ето кой ще води ГЕРБ в Морската столица
4787
преди 7 минути
ПРАЗНИК: Две красиви имена черпят днес - ето кого трябва да поздравите
15641
преди 55 минути


