BG EN

Проверките ще докажат, че работим законно

Икономика

Проверките ще докажат, че работим законно

3532
на 28.03.2013
Проверките ще докажат, че работим законно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на управителния съвет на „ЧЕЗ България“ Петър Докладал коментра днешната проверка от страна на Комисията за защита на конкуренцията (КЗК).

препоръчано

Убедени сме, че тези проверки ще докажат, че компаниите от Групата на ЧЕЗ в България са прозрачни, коректни и стабилни инвеститори, които работят в пълно съответствие с българското и европейското законодателство”, каза Петър Докладал, цитиран от пресцентъра.

 Той припомни, че компаниите от групата на ЧЕЗ в България работят на регулиран пазар: „Тяхната дейност, цени, условия на доставка и Общи условия се одобряват от Държавната комисия за енергийно и водно регулиране (ДКЕВР)“

 „Ние спазваме законите и изискванията на лицензиите, работим, за да осигурим качествено обслужване на нашите клиенти и оказваме пълно съдействие на всички проверяващи органи“, категоричен е топ мениджърът на чешката компания у нас.

 Ръководството на компаниите от Групата на ЧЕЗ в България декларира, че спазва законите, добрите европейски практики и регулации, обобщава се в официалното изявление на компанията.

 За проверката писа и световната агенция Ройтерс, като поясни, че от централата на чешката държавна компания в Прага все още няма коментар. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК