ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Марк Бел – финансист, продуцент и изпълнителен директор на сайт за възрастни, продава вилата си във Флорида, където очевидно е живял живота на мечтите си, съобщи БГНЕС.
Огромната, луксозна и уникална къща се намира в град Бока Ратон във Флорида. Те я е достъпна за всеки, който има да задели 35 милиона долара. Това е най-скъпата вила, която някога е била продавана в този град.
Имението е в средиземноморски стил. Обградено е с палми, дизайнът говори за класически вкус, а интериорът - за мания по култови филми в историята на киноиндустрията.
Къщата разполага с осем спални и няколко тематично обзаведени в стила на играта Call of Duty, Star Trek и Star Wars. Има домашно кино, баскетболно игрище, отделна стая за видеоигри, отлично оборудван бар и още много други интересниидеи, които превръщат жилището в уникат.


