BG EN

Прокуратурата иска задържане под стража на родителите на овъглените деца край Годеч

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Прокуратурата иска задържане под стража на родителите на овъглените деца край Годеч

7922
на 23.11.2017
Прокуратурата иска задържане под стража на родителите на овъглените деца край Годеч
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Прокуратурата иска родителите на изгорелите край Годеч две деца да бъдат задържани под стража. 

препоръчано

По ръководството на Окръжна прокуратура – София се води разследване за палеж, причинил смъртта на две малолетни деца и за неполагане на родителски грижи, съобщават от там.  Двамата обвиняеми родители са задържани за срок до 72 часа.

Както ПИК съобщи, във вторник, в махала „Странето“ в село Шума, Годечко, бил запален фургон, в който изгорели две деца.

Незабавно било образувано досъдебно производство, като на следващия ден в качеството на обвиняеми били привлечени родителите на загиналите деца – Т.М. и Г.С. Обвиненията срещу тях са затова, че оставили децата си без надзор и достатъчно грижи, с което създали опасност за тяхното физическо развитие, което довело до смъртта на децата.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК