ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Протести срещу 5- процентното отчисление за компенсиране на дефицита на НЕК
6738
на 22.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Синдикални организации на КНСБ и КТ "Подкрепа" в топлофикационни и енергийни дружества в страната излизат на протест срещу променя в Закона за енергетиката, с която се създава Фонд "Сигурност на електроенергийната система", съобщиха от там.
препоръчано
Според промените, приети от депутатите на второ четене, Фондът ще се попълва със средства от производителите, които всеки месец трябва да отчисляват 5% от приходите си за компенсиране на дефицита в НЕК. Търговците на електроенергия в страната също ще трябва да правят вноски във Фонда. Протестните действия ще се изразят в едночасови мълчаливи протести пред административните сгради на дружествата.
Топ кардиолог уверява, че жегите от 35-36 градуса още не са драматични
3073
преди 25 минути
ВРЕМЕННО: Ники Кънчев аут от "Стани богат"
9284
преди 41 минути
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
5947
преди 54 минути


