ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Убиецът на Анита от Перник ще лежи само 20 г., отмениха доживотната му присъда
ГОРЕЩА ПРОГНОЗА! Доц Стойчо Стоев: Нищо чудно ГЕРБ заради загубата да извадят кандидат и да спечелят президентските избори
Евгени Петров разката фамилията на политическите партизани от ППДБ и всички плоскоземци след последните разкрития по случая "Петрохан"
Животът днес
Проф. Балабанова: 2024 година вероятно ще бъде най-топлата в световен мащаб
14015
на 30.12.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
2024 година вероятно ще бъде най-топлата в световен мащаб. Това каза проф. Снежанка Балабанова от НИМХ в предаването „Твоят ден” по NOVA NEWS. Климатологът Христо Попов подчерта, че може да се очакват още по-високи температури, като не трябва да се пропускат и военните действия, допринасящи за затоплянето на атмосферата.
препоръчано
Балабанова каза, че в последните десетилетия човекът е в основаната на климатичните изменения. Попов посочи, че заради вредата, която нанасяме на околната среда, ще трябва да се адаптираме към новите климатични условия.
свързани новини
Студен и сух климат унищожил неандерталците
10279
на 28.08.2018
Между 15-18 евро за кило агнешко за Гергьовден, но ще е вносно
9208
преди 6 часа
Пети блок на АЕЦ „Козлодуй“ минава изцяло на гориво от „Уестингхаус“
8448
преди 11 часа


