BG EN

ПСЖ предложи на Ибрахимович поста на спортен директор

Световен футбол

ПСЖ предложи на Ибрахимович поста на спортен директор

2963
на 20.05.2014
ПСЖ предложи на Ибрахимович поста на спортен директор
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Собственикът на Пари Сен Жермен Насер Ал-Хелаифи е предложил на нападателя Златан Ибрахимович да стане спортен директор на тима след като реши да спре с футбола.

препоръчано

Богаташът е готов да даде цялата власт в клуба в ръцете на шведа, който ще отговаря за привличането и продажбата на играчи. "Говорих със Златан относно възможността той да остане в клуба след края на кариерата си като спортен директор. Ако той се съгласи, аз съм сигурен, че ще се превърне в най-добрият спртен директор в света. Той притежава страхотен характер и всички го уважават", обяви Ал-Хелаифи.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промените в Изборния кодекс пак вдигат напрежението в Народното събрание (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промените в Изборния кодекс пак вдигат напрежението в Народното събрание (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК