ГОРЕЩО
Диана Дамянова: Управляващите се справят добре, има желание за дисциплиниране на търговците
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Добри са условията за туризъм в планините. Това съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) към Българския червен кръст (БЧК).
препоръчано
Времето е ясно, но във високите части на планините духа вятър. Температурите са между -2 и 4 градуса. На височина над 2 500 м вече има сняг на петна.
От планинската служба препоръчват на туристите да се съобразяват с метеорологичната обстановка и да си набавят предварително необходимата екипировка за сезона. Няма регистрирани инциденти през изминалото денонощие.
свързани новини
Добри са условията за туризъм в планините
7682
на 21.12.2013


