BG EN

Първи жертви на бурите в Централна Европа

СВЕТЪТ ДНЕС

Първи жертви на бурите в Централна Европа

17204
на 29.10.2017
Първи жертви на бурите в Централна Европа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко трима души са загинали в резултат на бурите в Централна Европа, съобщава Франс Прес, цитирани от Фокус.

препоръчано

В Чехия паднали дървета отнеха живота на жена в близост до южния град Тршебич и възрастен мъж в Ичин, югоизточно от Прага.

В Полша паднал заради бурята клон предизвика пътна катастрофа, при която загина един човек.

Силният вятър спря железопътното движение и блокира няколко пътища в Чехия. В северната част на страната има опасност от наводнения. Стотици хиляди домове в страната са без ток.

Заради лошото време е прекъснато електроснабдяването на около 200 хиляди домакинства в Западна Полша.

В Австрия организаторите отмениха откриването на сезона в мъжкия гигантски слалом на Световна купа, което бе планирано за днес.

В Германия бурите предизвикаха наводнения в Хамбург.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК