Първи загуби за Реал (Мадрид) и Барселона в първенството на Испания за сезона

8666
на 27.09.2018

Лидерите във футболния шампионат на Испания Барселона и Реал (Мадрид) регистрираха първите си загуби за сезона в първенството.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

В мачовете си от междинния, шести кръг на шампионата Барселона отстъпи при гостуването си на Леганес с 1:2, а Реал бе пометен, също като гост, от Севиля с 3:0.

Леганес стигна до успеха си срещу Барселона с 2:1, след като обърна резултата в двубоя от 0:1. Фелипе Коутиньо в 12-ата минута даде аванс в резултата за Барселона. Набил Ел Жар в 52-ата минута и Оскар минута по-късно вкараха головете за първата победа за Леганес за сезона.

Севиля победи като домакин Реал (Мадрид) с 3:0. Андре Силва в 17-ата и 21-ата минута, и Висам Бен Йедер в 39-ата минута вкараха головете за домакините.

В класирането Барселона и Реал (Мадрид) продължават да разделят първата позиция с по 13 точки. Атлетико (Мадрид) е трети с 11.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)