BG EN

ПЪРВО В ПИК TV! Жестока тапа на гара "Подуене" - катастрофирал джип запуши тунела (СНИМКИ)

ПИК TV

ПЪРВО В ПИК TV! Жестока тапа на гара "Подуене" - катастрофирал джип запуши тунела (СНИМКИ)

30573
на 27.09.2017
ПЪРВО В ПИК TV! Жестока тапа на гара Подуене - катастрофирал джип запуши тунела (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Катастрофирал джип предизвика жестока тапа в автовобилния подлез на бул. "Данаил Николаев" към бул. "Ситняково" под гара "Подуене", видя репортер на ПИК TV. Мощното возило с марка "Jeep" изглежда е навлязло с висока скорост в тунела и заради дъждовното време, колата е поднесла и шофьорът не е успял да спре. Автомобилът се е хлъзнал и врязал в оградните бетонни стени, запушвайки изцяло едната лента от платното за движение.

препоръчано

На мястото вече има екип на полицията и се прави оглед. Информация за сериозно пострадали до момента няма.  

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО) ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК