Пянич: Това, което прави Тоти е магическо

5685
на 21.04.2016

Полузащитникът на Рома Миралем Пянич не спести суперлативи за капитана на тима Франческо Тоти. Живата легенда на „вълците” се превърна в герой за своя отбор при вчерашната победа с 3:2 над Торино на „Олимпико”. 40-годишният футболист влезе като резерва в 86-ата минута, при резултат 1:2 за гостите, и в рамките на само три минути вкара две попадения, с които осигури победата на своя отбор.

„Това бе невероятна вечер за нас, но най-вече за Тоти. Това, което той прави е наистина магическо. Всичко, което се случи бе изключително. Всички говорим за него, за това какво е направил тук – просто Тоти е Рома. Не мога да си представя, че това ще е последната му година в клуба. Той е невероятен играч и силно се надявам всичко да се нареди по най-добрия начин”, сподели Пянич.

С успеха Рома се утвърди на третата позиция с актив от 68 точки, на 7 пред четвъртия Интер, който допусна поражение при гостуването си на Дженоа.