ГОРЕЩО
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
Диана Дамянова уличи пепетата в лъжа, с която насъскват джейзитата /по Кирил Петков/ срещу властта
Политологът Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Протестите нямат ясно лидерство и посока - ППДБ нямат право да говорят от името на митигнуващитге
Гроздан Караджов: Корабът "Кайрос" не представлява опасност за околната среда и за хората
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с Крис Смит, зам.-помощник Държавен секретар на САЩ
Животът днес
Работници излизат на протестират заради неиздължени от април заплати
4372
на 01.10.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работници протестират заради неизплатени заплати в Раднево. Близо 300 души, които работят в предприятието "Ремотекс", произвеждащо машини за енергетиката, не са получавали заплати от април, съобщава БНТ.
препоръчано
Протестиращите обясниха, че дори не ги допускат във фирмата, за да получат бележки за дължимите суми.
От ръководството на "Ремотекс" признаха, че действително дължат пари на служителите си. Те твърдят, че основната причина за това е забавянето на банков кредит, чрез който ще могат да се изпълнят поръчки за почти 5 милиона лева.
От предприятието увериха, че от утре работниците ще могат да получат бележките си за неизплатените заплати.
свързани новини
Лекари и медицински специалисти готвят национален протест
9211
на 27.09.2019
Здравни инспектори на протест заради ниски заплати
8536
на 15.03.2018


