BG EN

Работниците на пристанището във Варна излизат на протест

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Работниците на пристанището във Варна излизат на протест

4493
на 04.02.2015
Работниците на пристанището във Варна излизат на протест
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Работниците и служителите на пристанището във Варна излизат на протест в четвъртък, 5 февруари, съобщават от синдикалните организации на КНСБ, цитирани от БНР.

препоръчано

Поводът е липсата на мотиви за уволнението на изпълнителния директор Божидар Чапаров. Припомняме, че на 3 февруари министърът на транспорта Ивайло Московски освободи Чапаров и назначи на поста Петър Сеферов, който досега беше директор на пристанище Варна-Изток.

Според докерите отнемането на територии от пристанището ще доведе до намаляване на приходите на порта и на техните доходи. Началото на протеста е в 17.00 часа пред входа на пристанище Варна-Изток.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК ТV! Радостин Василев: Хората са шокирани от антибългарската политика на премиера Гюров и от истеричния президент лицемер Йотова (ВИДЕО) ПИК ТV! Радостин Василев: Хората са шокирани от антибългарската политика на премиера Гюров и от истеричния президент лицемер Йотова (ВИДЕО)
ново
Днес: 129
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК