Ради Цонев се завърна с асистенция, Лече се качи на върха

5098
на 12.03.2017

Бившият младежки национал Радослав Цонев се завърна в титулярния състав на Лече при победата с 1:0 над Катаня от 29-ия кръг на Лега Про - група С, третото ниво на италианския футбол. Той дори се отчете с асистенцията за попадението на Коста Ферейра в 51-ата минута. Юношата на Левски първо получи подаване от Ферейра, след което се пребори с трима противникови футболисти, върна топката към португалеца, който с удар от 20 метра прати топката в мрежата на Писери. Голът бе негов първи за сезона.

Близнакът на Борислав Цонев игра до 91-ата минута, когато бе заменен от Маймоне. Той бе  изпратен с аплодисменти от 12 000 тифози на "Виа дел Маре", предаде Спортал.Това бе първи мач като титуляр за Цонев от шест двубоя. За последно той започна срещата от първата минута при победата с 3:1 над Мелфи на 21 януари.

Талантът има 18 мача и три гола от началото на сезона, а Лече се върна на първо място с 61 точки. Отборът на Фоджа е с 59 точки, но с мач по-малко, тъй като утре гостува на Монополи.

Българският бранител Живко Атанасов игра пълни 90 минути за Юве Стабия при поражението с 0:1 от Паганезе. Тимът на Атанасов остана на четвърто място с 49 точки.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)