ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Престъпна група, извършила палеж, отвличане и изнудване е разбита от пловдивската полиция. Това съобщи на брифинг окръжният прокурор на Пловдив Румен Попов.
Девет души са задържани първоначално, а сред тях е и служител на ДАНС. В ареста в момента са четирима, един от освободен под гаранция, а другите са разпитани като свидетели.
Разследването започва след палежа на магазина за моторни масла на бул. "Дунав", собственост на фирма "Билара Импорт".
На 19 септември през нощта магазинът бе изпепелен при огромен пожар. Огънят погълна 6 тона моторно масло, а само бързата намеса на пожарната спаси съседната сграда и няколко коли.
препоръчано
свързани новини
ГОЛЯМ ПОЖАР В ПЛОВДИВ: Изгоряха 6 тона автомобилно масло
8243
на 20.09.2019
Полицаи задържаха мъж, нанесъл материални щети по десетки автомобили в Карлово
1809
преди 12 минути
ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ ГО: Издирват млад мъж от Добрич (СНИМКА)
16884
на 14.03.2026


